Program do PIT-4R za 2015 rok

W programie e-pity Płatnika łatwo wystawisz PIT-4R, wyślesz do systemu e-deklaracje.gov.pl. Sprawdź – 3 deklaracje za darmo!

Druk PIT-4R (wersja 6) za 2015 (2016), możesz wypełnić korzystając z wygodnego kreatora lub aktywnej deklaracji. Program daje możliwość zaimportowania deklaracji PIT-4R, w formacie plików XML przygotowanych w najpopularniejszych programach kadrowo-płacowych. Program cały czas weryfikuje poprawność wypełnianych przez Ciebie formularzy, a także informuje, na jakim etapie pracy jesteś: ile PIT-ów wysłałeś, ile zostało Ci jeszcze do wystawienia, wysłania lub dostarczenia. Aplikacja jest wyposażona w standardowe i możliwe do konfiguracji zestawienia oraz raporty, tak abyś łatwiej mógł dokumentować swoją pracę.

e-Deklarację PIT-4R wyślesz w 4 prostych krokach, także zbiorczo przez Bramkę UBD, a Urzędowe Poświadczenie Odbioru (UPO) aplikacja pobierze automatycznie. W programie rozliczysz także inne druki Płatników: PIT-11, PIT-4R, PIT-40, PIT-8AR, PIT-R, IFT-1/IFT-1R oraz za darmo i bez limitu wystawisz wszystkie deklaracje roczne: PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 i PIT-39.

Możesz skorzystać również z naszych  poradników – kto składa PIT 4R, jak wypełnić PIT 4Rwzór deklaracjikto podpisuje, likwidacja, komornik, syndyk.

Zobacz film, Jak rozliczyć i wysłać e-deklarację PIT-4R?

Wypełniaj PIT-4R (4) Uruchom e-pity on-line teraz >

PIT-4R w e-pity Płatnika po prostuOpinie użytkowników

Program wart polecenia pod każdym względem. Uwaga: Możliwość wydruku po podaniu maila i zgodzie na reklamy lub opłacie. Potem wszelkie możliwe drukowania w tym zapis w pdf, bardzo łatwy w obsłudze. Program sam prowadzi za rękę i podpowiada co zrobić.

autor: Anna

data: 2016-02-07

Nie ma problemu strona jest super. Będę polecał.

autor: artisto

data: 2016-02-04

Nareszcie super program polecam wszystkim. Dziękuję twórcom.

autor: Wojtek

data: 2016-02-02

Program bardzo dobry. Brak problemów z wypełnieniem i wysłaniem do US.

autor: alarm

data: 2016-02-01

Jestem bardzo zadowolona z programu. Myślałam, że będzie trudniej ponieważ korzystam pierwszy raz z takiej możliwości. Program jest czytelny, zrozumiały, a co za tym idzie prosty w obsłudze. Dziękuję.

autor: baru

data: 2016-01-31