Obowiązki Płatnika PIT

Jesteś pracodawcą, przekazywałeś w ciągu roku do urzędu skarbowego zaliczki PIT?

Jeśli w 2020 r. zatrudniałeś inne osoby, to deklaracje i informacje: PIT-11, PIT-8C,  PIT-4R,  PIT-8AR,  PIT-R oraz IFT-1/IFT-1R do urzędu skarbowego WYŁĄCZNIE w formie elektronicznej (e-Deklaracje). Wszystkie musisz wysłać już do 1 lutego 2021 r. Osobiście wydrukowane informacje PIT-11, PIT-R PIT-40, PIT-8C, IFT-1R możesz wysłać jedynie zatrudnionym (podatnikom) do końca lutego, jednak dzięki programowi e-pity Płatnika możesz dostarczyć je także w wersji elektronicznej.

e-Deklaracje wyślesz w 4 prostych krokach, także zbiorczo przez  Bramkę UBD, a Urzędowe Poświadczenie Odbioru (UPO) aplikacja pobierze automatycznie.
W aplikacji można rozliczyć za darmo i bez limitu także wszystkie deklaracje roczne: PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 i PIT-39.
Nowość! W programie e-pity Płatnika na podstawie wypełnionej deklaracji PIT-11 lub PIT- 8C, można automatycznie wygenerować PIT-a rocznego dla każdego pracownika. Po prostu!

Zobacz krótki film, jak w e-pity Płatnika możesz sprawnie wystawić, wysłać i dostarczyć PITy.

 Opinie użytkowników

Dzień dobry Państwu.
Podchodziłem do e-deklaracji jak przysłowiowy "pies do jeża" ze względu na moją słabą biegłość w tych sprawach. Bardzo mi się spodobał Państwa program i jego dostępność. Gratuluję sprawnego narzędzia pracy dla podatników!

Z.K. (60+), 2019-01-15

Witam.Cieszę ,że natrafiłem na Państwa program.Jestem bardzo zadowolony.
Pozdrawiam serdecznie.

Mateusz, 2017-02-25

Program jest super! Szkoda , że miałam tylko trzy deklaracje darmowe.

Cecylka, 2017-01-16

Bardzo pomocny i wygodny sposób wypełniania i wysyłania deklaracji

mdzik, 2016-03-27

Witam! Problemów nie było żadnych - jak zwykle szybko i gładko. 120% zadowolenia od kilku lat :)

Zawal, 2016-03-10

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję