Wybierz pakiet PITów dopasowany do Twoich potrzeb

Kupując jednorazowo więcej PITów - płacisz mniej!
Ile PIT'ów Płatnika musisz wystawić dla pracowników (PIT-11, PIT-8C, PIT-4R, IFT)?
10 50 100 200 300 500
Cena dla Ciebie 99.00 zł netto (121.77 zł z VAT)
Kupujesz pakiet 10 PITów - za 1 PIT płacisz 8.90 zł netto (10.95 z VAT).
1 punkt = 1 PIT
Punkty są ważne bezterminowo!
Zamów
W celu zakupu więcej niż 500 PITów skontaktuj się z naszym konsultantem, który przygotuje dla Ciebie indywidualną wycenę

Krzysztof Wawrowski

tel.: +48 799 100 899

mail.: krzysztof.wawrowski@e-file.pl

Kod aktywacyjny na wybrany pakiet PITów wyślemy na Twój adres e-mail. Płacąc online otrzymasz go natychmiast

Dodatkowe informacje

 1. Po instalacji programu - zarejestrowaniu się w programie e-pity Płatnika, każdy użytkownik przy pierwszej rejestracji otrzymuje 3 darmowe deklaracje PIT Płatnika dające prawo do wypełnienia deklaracji PIT-11, PIT-8C, PIT-4R, PIT-8AR , PIT-R,  IFT-1/IFT-1R oraz innych oznaczonych w programie jako płatne ($). Jeżeli chcesz wypełnić czwartą lub kolejną płatną deklarację PIT, wymagany jest zakup pakietu deklaracji PIT.
 2. Powyższe opłaty nie dotyczą użycia darmowych deklaracji, oznaczonych (0 zł) w tym wszystkich deklaracji dotyczących rozliczenia rocznego: PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 i PIT-39 z załącznikami. Deklaracje te, nie wymagają opłaty i są dostępne bez limitu, także do użytku komercyjnego dla księgowych, biur rachunkowych i doradców podatkowych.
 3. Cena za jeden (1) płatny ($) formularz, zależna jest od ilości deklaracji PIT Płatnika w kupowanym pakiecie PITów. Użytkownik płaci mniej za jeden Formularz, im więcej ich jednorazowo zamawia.
 4. Po zakupieniu pakietów PIT, użytkownik po wpisaniu kodu aktywacyjnego otrzyma prawo do wystawienia, wysłania, dostarczenia i eksportowania, zakupionej przez siebie ilości deklaracji PIT. 
 5. Jedna (1) deklaracja PIT jest odliczana od pakietu na koncie użytkownika po dokonaniu jednej z czynności takich jak: zapis, wydruk, wysyłka e-deklaracji, dostarczenie do podatnika lub eksport formularza (np. zapis na dysku pliku pdf lub wysyłki pliku pdf poprzez e-mail). W ramach wniesionej opłaty za jedną (1) deklarację użytkownik, może wykonać każdą z wymienionych czynności wielokrotnie dla jednego (1) druku, zawierającego unikalne dane płatnika i podatnika bez ograniczeń czasowych.
 6. Wystawienie deklaracji korygującej do formularza, który wcześniej został już opłacony, nie wiąże się  z umniejszeniem pakietu zakupionych deklaracji z konta użytkownika. 
 7. W przypadku wykorzystania zakupionych pakietów PIT, użytkownik może dokupić kolejny odpowiedni Pakiet lub wnieść opłatę za pojedynczy formularz PIT poprzez usługę SMS Premium.
 8. Kupione pakiety PIT są ważne bezterminowo, aż do czasu ich wykorzystania. Aplikacja obsługuje wszystkie aktualnie obowiązujące deklaracje Płatnika oraz dostępne w niej druki archiwalne.
 9. Program można zainstalować na dowolnej ilości komputerów i obsługuje on także pracę w sieci komputerowej. W standardowej cenie pakietu deklaracji nie jest wliczona cena obsługi bazy danych MsSQL. 
 10. Zakupionych pakietów PIT nie można przenieść do innych aplikacji e-file sp. z o.o. sp.k., np. do programu fillUp.  
 11. Powyższe ceny są cenami netto i nie zawierają 23% podatku VAT.
 12. Zakupiony pakiet PIT nie zawiera e-podpisu kwalifikowanego wymaganego do wysyłki e-Deklaracji. Konieczne jest posiadanie własnego e-podpisu zakupionego u dostawcy tego typu usługi.

Oferta dla Organizacji Pożytku Publicznego

Organizacje Pożytku Publicznego ujęte w wykazie organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1,5% podatku dochodowego od osób fizycznych mogą zakupić pakiet PITów do programu e-pity Płatnika z 50% rabatem.

Reprezentujesz OPP i jesteś zainteresowany tą ofertą? Napisz do nas: opp@e-pity.pl

SMS Premium - 1 deklaracja PIT

Po instalacji programu i zarejestrowaniu się w programie e-pity Płatnika, każdy użytkownik (przy pierwszej rejestracji) otrzymuje 3 darmowe deklaracje PIT Płatnika, dające prawo do wypełnienia deklaracji PIT-11, PIT-8C, PIT-4R, PIT-8AR, PIT-R, IFT-1/IFT-1R oraz innych oznaczonych w programie jako płatne ($). Jeżeli chcesz wypełnić czwartą lub kolejną płatną deklarację PIT, wymagany jest zakup pakietu deklaracji PIT. Powyższe opłaty nie dotyczą użycia darmowych deklaracji, oznaczonych (0 zł) w tym wszystkich deklaracji dotyczących rozliczenia rocznego: PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 i PIT-39 z załącznikami. Deklaracje te są w aplikacji za darmo i bez limitu także do użytku komercyjnego dla księgowych, biur rachunkowych i doradców podatkowych.

Jeżeli chcesz wypełnić czwartą lub kolejną deklarację płatną PIT wymagany jest zakup jednej deklaracji PIT lub ich pakietów.
Jedną deklarację PIT możesz zakupić wysyłając SMS Premium.

Ile kosztuje jeden SMS?

Cena 9,84 zł (8,00 zł netto).

Wysyłając SMS o treści DPIT na nr: 78464 otrzymasz kod aktywacyjny, po którego wpisaniu w aplikacji, pojawi się na Twoim koncie 1 PIT.

Otrzymany kod wpisz w programie e-pity Płatnika w menu Pomoc-> Aktywuj kod.


Faktycznym i formalnym sprzedawcą SMS-a, nie jest firma e-file, tylko Twój operator komórkowy, dlatego faktura za Premium SMS jest wystawiana przez operatora komórkowego. Mechanizm Premium SMS jest obsługiwany przez firmę Digital Virgo.
Chcesz się skontaktować z firmą Digital Virgo i zgłosić reklamację dotyczącą SMSów Premium prosimy o wysłanie maila na adres smspomoc@digitalvirgo.pl.

Jeżeli chcesz zapłacić mniej, skorzystaj  z pakietów deklaracji PIT już w cenie od  2,80 zł (przy zamówieniu pakietu PITów - 500 sztuk).

Jak długo mogę korzystać z formularza opłaconego SMS?

Do czasu dokonania w deklaracji jednej z czynności, jak: zapis, wydruk, wysyłka e-deklaracji, dostarczenie do podatnika lub eksport formularza. W ramach opłaconego SMS za jedną (1) deklarację użytkownik, może wykonać każdą z wymienionych czynności wielokrotnie dla jednego (1) wypełnionego druku, zawierającego unikalne dane płatnika i podatnika bez ograniczeń czasowych.

Jak długo są ważne moje niewykorzystane punkty PIT?

Niewykorzystane punkty zakupione za pomocą płatności Premium SMS są przypisane do danej instalacji programu i nie tracą ważności do momentu ich wykorzystania. 

 

Usługi, wdrożenia i instalacja bazy MS SQL

Jeżeli wystawiasz i wysyłasz do e-Deklaracji dużą liczbę deklaracji PIT,

chciałbyś dokonać importu danych z innych aplikacji niż robi to standardowo program e-pity Płatnika, 
chcesz zintegrować program z bazami danych w Twojej firmie lub innymi programami, systemami,
chcesz użyć w aplikacji dodatkowych informacji, których nie przewidują formularze PIT,
chcesz korzystać z mechanizmów e-pity Płatnika obsługujących wysyłki do systemu e-deklaracje.gov.pl,
chciałbyś zainstalować program e-pity Płatnika na sieciowej bazie danych MS SQL?

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Krzysztof Wawrowski
telefon: 799 100 899
e-mail: krzysztof.wawrowski@e-file.pl