Czy Twoi Klienci przekazywali w ciągu roku zaliczki PIT do urzędu skarbowego?
Jeżeli tak, jesteś zobowiązany do wypełnienia oraz wysłania deklaracji i informacji takich jak: PIT-11, PIT-8C, PIT-4R,  PIT-8AR,  PIT-R oraz IFT-1/IFT-1R do urzędu skarbowego w formie elektronicznej. Osobiście wydrukowane informacje PIT-11, PIT-8C możesz dostarczyć tylko zatrudnionym (podatnikom).
Teraz, dzięki programowi e-pity Płatnika, nie tylko wypełnisz i wyślesz PIT-y pracownicze do fiskusa ale dostarczysz je w wersji elektronicznej swoim Klientom. e-Deklaracje wyślesz w 4 prostych krokach, także zbiorczo przez Bramkę UBD, a Urzędowe Poświadczenie Odbioru (UPO) aplikacja pobierze automatycznie.

W programie e-pity Płatnika możesz rozliczyć za darmo i bez limitów wszystkie dostępne deklaracje i e-deklaracje PIT-ów rocznych, takich jak: PIT-37, PIT-36 i 36L, PIT-28, 28/A i /B, PIT-38 i 39 załączniki PIT/B, PIT/BR PIT/TP, PIT/IP, PIT/MIT, PIT/PM, PIT/NZI, DSF-1, PIT/DS, PIT/D, PIT/M, PIT/2, PIT/2A, PIT/2K, PIT/O, PIT/Z, PIT/ZG, PIT-28/A, PIT-28/B, ZAP-3 i NIP-7. Aplikacja zawiera także druki dla wąskich grup podatników jak: PIT-16, PIT-16A, PIT-19A, PIT-3, PIT-12, PIT- 14 oraz deklaracje PIT-CFC, UPL-1, UPL-1P, OPL-1, OPL-1P, SSE-R, ORD-ZU, druk przelewu/wpłaty online na rachunek organu podatkowego oraz darmowe wzory najpopularniejszych pism i wniosków do urzędów skarbowych. W bazie formularzy programu e-pity znajdziesz też oświadczenie emeryta PIT-OP. W aktualnym Programie e-pity, zmieniając rok podatkowy rozliczysz też PITy za 2019, 2018, 2017, 2016 i 2015.
Program e-pity Płatnika nie ogranicza wyboru nr KRS żadnego OPP.  

Program e-pity Płatnika umożliwia import danych podatników w formacie excel lub CSV, a na podstawie wypełnionej w programie deklaracji PIT-11 czy PIT-8C pozwala też automatycznie wygenerować PIT-a rocznego dla Każdego pracownika. Funkcję automatycznego wystawienia PITa rocznego można wywołać także zbiorczo dla wielu pracowników, zaznaczonych na liście jednocześnie.

Każdą deklarację roczną dostępną w programie można wypełnić za pośrednictwem kreatora lub na aktywnym formularzu, a dane firmy i pracowników wczytać ze wszystkich najpopularniejszych programów finansowo-kadrowych: Płatnik, e-Deklaracje, Optima, IPS, e-pity, enova365, Druki Gofin, InsERT GT oraz PIT Format.

W e-pity Płatnika skorzystasz również z darmowych wzorów pism i wniosków do urzędów skarbowych. Aplikacja umożliwi Ci e-wysyłkę pism i druków do ponad 20 000 Elektronicznych Skrzynek Podawczych (ePUAP) wszystkich urzędów i instytucji w Polsce. 

Zobacz krótki film, jak w e-pity Płatnika możesz sprawnie wystawić, wysłać i dostarczyć PITy.

Sprawdź też naszą ofertę dla biur rachunkowych - Program fillup

Program fillup obsługuje ponad 630 wzorów e-Deklaracji, wysyłkę plików JPK_V7 oraz e-wysyłkę pism i druków do ponad 20 000 Elektronicznych Skrzynek Podawczych (ePUAP) wszystkich urzędów i instytucji w Polsce. Korzystając z fillUpa wygodnie wyślesz do urzędu skarbowego wszystkie obecnie dostępne e-Deklaracje PIT, VAT i CIT oraz pliki JPK (Jednolity Plik Kontrolny). Potwierdzeniem e-złożenia dokumentu jest Urzędowe Poświadczenie Odbioru (UPO), a tak dostarczona korespondencja jest równoznaczna ze złożeniem pisma osobiście w urzędzie. www.fillup.pl > 

e-Sprawozdanie finansowe eKRS i KAS wysyłka online JPK_SF w aplikacji fillUp
Moduł e-Sprawozdanie Finansowe w fillUp to kompleksowe narzędzie zapewniające wygodne i sprawne spełnienie obowiązku elektronicznego wypełnienia i dostarczenia online Sprawozdania Finansowego w pliku xml JPK_SF do systemu eKRS lub do systemu KAS. Aplikacja fillUp pozwala także odczytać, przejrzeć zapisać lub wysłać pliki xml e-sprawozdań w formacie PDF. Aplikacja e-sprawozdania finansowe >

Sprawdź ofertę dla nowych biur rachunkowych - zaoszczędź do 500 zł. >

Opinie użytkowników

Z samego programu jestem bardzo zadowolona, jest przejrzysty i prosty w obsłudze.

yatsyna 2021-01-18

Nie chcę zgłaszać problemu, wręcz przeciwnie - chcę pochwalić za fajny program. Nie będę dużo pisać, może tak: mam 70 lat i jak ja potrafię korzystać z tego programu, to znaczy, że jest zrozumiały dla wszystkich. Dzięki.

Danuta 2021-01-16
Dzień dobry Państwu.
Podchodziłem do e-deklaracji jak przysłowiowy "pies do jeża" ze względu na moją słabą biegłość w tych sprawach. Bardzo mi się spodobał Państwa program i jego dostępność. Gratuluję sprawnego narzędzia pracy dla podatników!
Z.K. (60+) 2019-01-15
Witam.Cieszę ,że natrafiłem na Państwa program.Jestem bardzo zadowolony.
Pozdrawiam serdecznie.
Mateusz 2017-02-25
Program jest super! Szkoda , że miałam tylko trzy deklaracje darmowe.
Cecylka 2017-01-16

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję