Przekazywałeś w ciągu 2021 roku do urzędu skarbowego zaliczki PIT? Jeżeli tak - musisz spełnić obowiązki płatników PIT i wysyłać deklaracje oraz informacje: PIT-11, PIT-8CPIT-4R,  PIT-8AR,  PIT-R lub IFT-1/IFT-1R do urzędu skarbowego WYŁĄCZNIE w formie elektronicznej (e-Deklaracje). Termin na spełnienie tego obowiązku za 2021 r. masz tylko do końca stycznia 2022 r.!
Osobiście wydrukowane informacje PIT-11 i PIT-8C możesz wysłać jedynie zatrudnionym (podatnikom). W programie e-pity Płatnika możesz dostarczyć je do pracowników także w wersji elektronicznej.

Zobacz krótki film, jak w e-pity Płatnika możesz sprawnie wystawić, wysłać i dostarczyć PITy.

Jeżeli jesteś płatnikiem, który nie musi używać e-podpisu, (osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą), chcesz tylko wystawić kilka deklaracji i je wydrukować program e-pity Płatnika dla Mac jest na to najprostszym rozwiązaniem. 
W wersji programu dla Mac OS X możesz także wysłać wszystkie PITy roczne do systemu e-deklaracje.gov.pl bez konieczności użycia podpisu kwalifikowanego.

Program dedykowany dla Mac OS X nie obsługuje kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Uniemożliwia to wysłanie przez Internet deklaracji składanych przez płatników PIT będących osobami prawnymi, instytucjami, organizacjami itp. , ponieważ w ich przypadku konieczne jest użycie e-podpisu. 

Z samego programu jestem bardzo zadowolona, jest przejrzysty i prosty w obsłudze.

yatsyna 2021-01-18

Nie chcę zgłaszać problemu, wręcz przeciwnie - chcę pochwalić za fajny program. Nie będę dużo pisać, może tak: mam 70 lat i jak ja potrafię korzystać z tego programu, to znaczy, że jest zrozumiały dla wszystkich. Dzięki.

Danuta 2021-01-16

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję