Zobacz filmy video o programie e-pity Płatnika

Zobacz filmy i krótkie instrukcje video, dzięki którym szybko nauczysz się, jak wygodny i przyjazny jest program e-pity: wyślesz PIT-11, 8C i PIT-4R do systemu e-deklaracje.gov.pl, dostarczysz elektronicznie PITy do pracowników lub zaimportujesz dane. Instrukcja video jak rozliczyć i wypełnić: PIT-11, PIT-8C i PIT-4R.

FAQ - czytaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Przeczytaj odpowiedzi i dowiedz się więcej: jak stawiać pierwsze kroki z programem,  w zakresie spraw technicznych oraz w zakresie płatności i warunków reklamacji dla e-pity Płatnika.

Pomoc do programu e-pity Płatnika

Przygotowaliśmy dla Ciebie dokumentację - help - gdzie przeczytasz i zobaczysz, jak: zainstalować program, wypełnić deklarację, eksportować deklaracje do PDF lub wysłać e-mail, używać - Aktówki – która się Ciebie uczy, wysyłać e-deklaracje, zapisać dane w chmurze, użyć Kreator, zaimportować dane oraz ustawić zabezpieczenia.

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję