W programie e-pity Płatnika łatwo wystawisz PIT-8AR, wyślesz do system e-deklarcje.gov.pl. Pobierz program i sprawdź – 3 deklaracje za darmo!

Druk PIT-8AR za 2022 (2023), możesz wypełnić korzystając z wygodnego kreatora lub aktywnej deklaracji. Program daje możliwość zaimportowania, (plik XML) deklaracji PIT-8AR przygotowanych w najpopularniejszych programach kadrowo-płacowych. Program cały czas weryfikuje poprawność wypełnianych przez Ciebie formularzy, a także informuje Cię na jakim etapie prac jesteś: ile PIT-ów wysłałeś, ile zostało Ci jeszcze do wystawienia, wysłania lub dostarczenia. Aplikacja jest wyposażony w standardowe i możliwe do konfiguracji zestawienia oraz raporty, tak byś łatwiej mógł dokumentować Twoją pracę.

 e-Deklarację PIT-8AR wyślesz w 4 prostych krokach, także zbiorczo przez Bramkę UBD, a Urzędowe Poświadczenie Odbioru (UPO) aplikacja pobierze automatycznie. W aplikacji rozliczysz także inne druki Płatników: PIT-11, PIT-8C, PIT-40, PIT-4R, PIT-R, IFT-1/IFT-1R oraz za darmo i bez limitu wystawisz także wszystkie deklaracje roczne: PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 i PIT-39.

Możesz skorzystać także z naszych  poradników PIT-8AR

Opinie użytkowników

Z samego programu jestem bardzo zadowolona, jest przejrzysty i prosty w obsłudze.

yatsyna 2021-01-18

Nie chcę zgłaszać problemu, wręcz przeciwnie - chcę pochwalić za fajny program. Nie będę dużo pisać, może tak: mam 70 lat i jak ja potrafię korzystać z tego programu, to znaczy, że jest zrozumiały dla wszystkich. Dzięki.

Danuta 2021-01-16
Dzień dobry Państwu.
Podchodziłem do e-deklaracji jak przysłowiowy "pies do jeża" ze względu na moją słabą biegłość w tych sprawach. Bardzo mi się spodobał Państwa program i jego dostępność. Gratuluję sprawnego narzędzia pracy dla podatników!
Z.K. (60+) 2019-01-15
Witam.Cieszę ,że natrafiłem na Państwa program.Jestem bardzo zadowolony.
Pozdrawiam serdecznie.
Mateusz 2017-02-25
Program jest super! Szkoda , że miałam tylko trzy deklaracje darmowe.
Cecylka 2017-01-16