3 deklaracjeza darmo

Tak. W każdej chwili możesz dokupić dowolną liczbę PIT. Jeżeli nie wykorzystasz wszystkich zakupionych punktów PIT, będziesz mógł je wykorzystać do składania deklaracji firmowych za kolejny rok podatkowy.

Jeżeli jesteś przedstawicielem instytucji działającej na zasadach non-profit lub edukacyjnej, napisz do nas: serwis@platnik.e-pity.pl. Konsultant działu obsługi przeprowadzi z Tobą proces zakupu na specjalnych preferencyjnych zasadach.

Tak, aplikację e-pity Płatnika można zainstalować na dowolnej liczbie komputerów, jednak każda instalacja wymaga zakupu osobnych pakietów PIT.

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję