W każdej chwili możesz zrezygnować z używania programu e-pity Płatnika odinstalowując go. Pamiętaj, że jest to proces nieodwracalny, jednak nie spowoduje on usunięcia utworzonej bazy (zapisanych deklaracji i Aktówki).

Aby odinstalować program, należy z poziomu menu Start kliknąć na Wszystkie programy, odszukać katalog e-pity Płatnika, a następnie kliknąć w ikonę odinstaluj e-pity Płatnika. Klikając w kolejnych etapach Dalej przeprowadzi się operację odinstalowania programu. O jej powodzeniu zostaniemy na końcu poinformowani odpowiednim komunikatem.

Nastąpi deinstalacja programu, jednak ze względu na możliwość omyłkowego usunięcia programu, dane pozostaną na dysku.

Jeżeli chciałbyś usunąć definitywnie wszystkie dane, możesz tego dokonać, przenosząc do kosza cały katalog e-pity Płatnika, który znajduje się w katalogu dokumentów użytkownika/efile/epityPlatnika/

np. na Windows 7/8/10/Vista:
C:/Users/[user]/Documents/efile/epityPlatnika

na Windows XP:
C:/Documents and settings/[user]/Moje dokumenty/efile/epityPlatnika

na Mac:
/Users/[user]/Documents/efile/e-pityPlatnika

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję