Chcąc sprawdzić jaki pakiet PITów mamy wykupiony i czy wystarczy on nam do rozliczenia wszystkich deklaracji za dany rok podatkowy, klikamy w programie w dolnym lewym rogu w ikonkę pieniążków w dolnym lewym rogu ekranu

  lub w boczne menu Pomoc-> Twoje konto.

Po kliknięciu w Twoje konto wyświetli się okno, w którym można sprawdzić aktywowane abonamenty, aktywować nowy kod oraz odświeżyć kody. 

 

Klikając w Zobacz aktywowane kody, wyświetli się informacja o kodach aktywowanych w programie:

Klikając w Zobacz opłacone formularze,

można sprawdzić, które formularze zostały przez nas opłacone i kiedy.

Każdy zakupiony kod licencji - Pakiet PITów jest ważny bezterminowo - zakupione PITy można wykorzystać w dowolnym czasie. Jeśli z zakupionego pakietu PITów pozostanie kilka niewykorzystanych PITów, to można będzie je wykorzystać do opłacenia formularzy płatnych PIT w kolejnym roku podatkowym.
Uwaga: Wystawienie korekty na podstawie pierwszej utworzonej deklaracji nie wiąże się z kolejną płatnością za kolejny wystawiony PIT.

Każdy kod licencji można wprowadzić na dowolnej liczbie komputerów. Program e-pity Płatnika podczas uruchomienia łączy się z serwerem licencji e-file i weryfikuje ile dla danego kodu licencji zostało wykorzystanych PITów, a ile pozostało jeszcze do wykorzystania i wyświetli w programie w oknie Twoje konto aktualny stan danej licencji.
Pracując na kilku komputerach równocześnie na tym samym kodzie licencji można w trakcie pracy w ciągu dnia w każdej chwili sprawdzić ile jeszcze pozostało nam PITów z zakupionego pakietu klikając na obydwu komputerach w oknie Twoje konto -> Zobacz aktywowane kody licencji na opcję ‘Weryfikuj abonamenty’.

Po kliknięciu w ten przycisk, program ponownie połączy się z serwerem licencji i sprawdzi, czy na drugim komputerze nie zostały wykorzystane już wszystkie PITy z zakupionego pakietu PITów.

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję