Uwaga:  darmowy kod  za rejestrację na 3 PIT-y każdy klient otrzymuje tylko jeden raz podczas pierwszej instalacji programu. 

Zgodnie z Regulaminem i Umową licencji:

Więcej informacji https://www.platnik.e-pity.pl/informacje-prawne/licencja/ 

Krok 1

Zarejestrować się możesz, klikając w lewym dolnym roku w opcję 'Zarejestruj' w programie e-pity Płatnika.

Podczas drukowania pierwszej wypełnionej deklaracji PIT-11 (lub innej deklaracji wystawianej przez Płatników) pojawi się formularz rejestracji.

Zarejestruj się, jeżeli chcesz otrzymać dostęp do 3 PITów wystawianych przez Płatników (PIT-11, PIT-4R, PIT-8C, itp.) Jeżeli chcesz skorzystać z deklaracji bez rejestracji, kliknij w link "zapłać".

Jeżeli rejestrujesz się, wpisz w okno swój adres mailowy, a następnie kliknij w przycisk Zarejestruj się.

Krok 2

W kolejnym oknie prosimy o wypełnienie dodatkowych informacji. Po wypełnieniu tych informacji kliknij w przycisk "Wyślij darmowy kod".

Krok 3

Po  wpisaniu kodu i kliknięciu w przycisk "Aktywuj kod", do programu zostaną dodane 3 PITy.


 Zobacz także poradnik video

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję