Licencje do programu można zakupić w lewym dolnym rogu programu – opcja Zamów:

Po kliknięciu w Zamów wyświetli się okno, w którym możesz wpisać ile punktów PIT potrzebujesz lub ustawić liczbę punktów PIT suwakiem (najmniejsza liczba deklaracji jaką możesz zamówić to 10 PIT):

Po wybraniu liczby PIT klikamy w Zamów – i zostajemy przekierowani na stronę Zamówienia, gdzie musimy wprowadzić swój adres e-mail i dane do wystawienia faktury. Następnie wybieramy sposób płatności i przechodzimy do kolejnego okna. Po sprawdzeniu wpisanych danych potwierdzamy złożenie zamówienia i je opłacamy.

Kod licencji zostanie przesłany wraz z fakturą na adres mailowy podany w zamówieniu, po opłaceniu zamówienia. Jeśli wybrana została szybka płatność przez PayU kod licencji otrzymamy od razu po potwierdzeniu płatności w naszym banku lub płatności kartą. Jeśli wybrany został przelew tradycyjny, kod licencji otrzymamy najpóźniej w ciągu dwóch dni roboczych. W każdym przypadku otrzymamy drogą mailową fakturę VAT wraz z zakupionym kodem.

 Zobacz także poradnik video

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję