Z poziomu Moje formularze ustawiamy filtr Dostarczanie, następnie zaznaczamy osoby, do których chcemy dostarczyć deklarację i klikamy w 'Dostarcz'.

Zaznaczamy opcję 'Dostarcz deklarację osobiście' i klikamy 'Dalej'. Następuje weryfikacja deklaracji. Jeżeli deklaracje są wypełnione poprawnie, możemy kliknąć w 'Generuj wydruk'i (deklaracje wraz załącznikami, listę potwierdzeń). Jeśli pojawi się komunikat o błędnie wypełnienionej deklaracji, należy ją poprawić i wybrać ponownie opcję dostarczania.

Po kliknięciu w 'Generuj wydruki', przechodzimy do okna, z którego możemy wydrukować lub zapisać na dysku swojego komputera w formacie PDF deklaracje wraz z potwierdzeniem odbioru deklaracji przez pracownika.

Po wydrukowaniu przechodzimy do okna ‘Oznaczanie deklaracji’, gdzie możemy wpisać dodatkowe informacje, np. datę przekazania deklaracji. Następnie można oznaczyć deklaracje jako wysłane.

 Po kliknięciu w 'Oznacz jako dostarczone osobiście', przechodzimy do ostatniego okna, w którym są widoczne statusy dostarczanych deklaracji.

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję