Program pozwala na wyeksportowanie do pliku XML danych z listy formularzy i/lub z Aktówki. Dzięki tej funkcji możliwe jest łatwe przesłanie danych z programu e-pity Płatnika innej osobie lub stworzenie kopii bezpieczeństwa danych.

Możliwe jest także wyeksportowanie danych z kilku formularzy do pliku CSV, jednak muszą to być formularze tego samego typu (np. PIT-11 (29)). Z poziomu Moje formularze zaznaczamy deklaracje, które chcemy wyeksportować, a następnie klikamy Zapisz na dysku ->Zapisz na dysku plik CSV.


Eksport danych możemy również wywołać z menu Narzędzia -> Eksportuj dane  i wybieramy odpowiednio Dane z aktówki, Dane z aktówki i formularzy lub Eksportuj wszystkie dane.

Po wybraniu odpowiedniej opcji należy zaznaczyć na liście formularze i elementy aktówki, które chcemy eksportować oraz kliknąć Eksportuj do pliku.

Dodatkowo - można eksportować do pliku XML pojedynczą deklarację - wybierając format XML przy zapisie formularza do pliku/wysyłaniu mailem lub eksportować do pliku CSV wybierając opcję Zapisz na dysku plik CSV.

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję