W zakładce 'Moje formularze' są dostępne opcje grupowania, filtrowania i wyświetlania widoków wypełnionych deklaracji.

Wypełnione deklaracje można pogrupować/ katalogować, np. według symbolu, statusu e-Deklaracji, Płatnika, Podatnika itd.

Inny sposobem posegregowania deklaracji może być grupowanie danych po Etykiecie, zaznaczając tą opcję, otrzymamy następujący widok.

Również w prawym górnym rogu listy dostępna jest opcja 'Ustaw kolumny'. Po kliknięciu w tę opcję, pojawia się dodatkowe okno, w którym zaznaczamy te kolumny, które mają się wyświetlać na liście.

W oknie Moje Formularze -> Wszystkie: jest możliwość dodania dodatkowej kolumny ‘Sposób dostarczenia’, "Dostarczono'.

Dzięki temu na liście 'Moje formularze' można mieć pełną kontrolę zarówno nad statusami wysyłanych e-Deklaracji jak i nad statusami dostarczanych elektronicznie PITów do podatników wraz z informacją, w jaki sposób był ten PIT dostarczony (mailem czy SMSem na telefon).

Można również dodać kolumny Mail Podatnika i Telefon Podatnika, które będą wyświetlały informację, czy dany pracownik podał nam swój adres e-mail czy numer telefonu do dostarczenia PITa drogą elektroniczną.

Na liście 'Moje formularze', gdy włączone są kolumny Telefon podatnika i Mail podatnika, można wyszukać wszystkie PITy wystawione dla konkretnego pracownika wpisując w polu wyszukiwarki podany przez niego adres e-mail lub numer telefonu.

Dodając dodatkową kolumnę ‘Wysłano podatnikowi’ można szybko sprawdzić, kiedy dany PIT był przez nas do danego pracownika wysłany.

Wyświetloną listę deklaracji PIT możemy zapisać do pliku PDF lub CSV na dysku naszego komputera - opcja ‘Zapisz listę’.

Możemy też wysłać ją e-mailem w pliku PDF lub CSV - opcja ‘Wyślij listę’.

Z poziomu okna 'Moje formularze' można również wypełnić deklarację PIT – służy do tego opcja ‘Wystaw PIT’.