W programie e-pity Płatnika dostępna jest opcja konwersji dla formularza PIT-11, np. można przekonwertować formularz PIT-11 (26) do wersji PIT-11 (27). Funkcjonalność jest przydatna w przypadku, gdy chcemy uaktualnić formularz do nowszej wersji, bez potrzeby ręcznego przepisywania pól lub importujemy formularze z innego programu, który jeszcze nie obsługuje najnowszej wersji druku. Aby skorzystać z funkcjnonalności, należy przejść do zakładki Moje formularze, zaznaczyć formularze, które chcemy przekonwertować i nacisnąć w gónym menu opcję Więcej -> "Konwertuj wersję".

Następnie możemy wybrać do jakiej wersji ma zostać przekonwertowany formularz oraz czy chcemy zamienić konwertowany formularz, czy zapisać przekonwertowany formularz jako nowy.

Opcja konwersji dostępna jest również w edytorze formularza. Można z tego poziomu również zgłosić potrzebę dodania opcji konwersji do druku, dla którego opcja konwersji nie jest aktualnie dostępna w programie.

 Opcję 'Konwertuj formularze' można wywołać także z poziomu głównego menu: Narzędzia ->Konwertuj formularze:

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję