Wszystkie wypełnione i zapisane w programie deklaracje znajdziesz w zakładce Moje formularze. Każdą zapisaną deklarację możesz w każdej chwili obejrzeć / otworzyć lub zmodyfikować klikając w przycisk ‘Modyfikuj’. 

Uwaga!

Jeżeli deklaracja zostanie wysłana do systemu e-Deklaracji i odebrane zostanie jej UPO lub jeśli deklaracja zostanie dostarczona elektronicznie do pracownika / podatnika, programie e-pity Płatnika nie będzie możliwości jej modyfikacji. Chcąc ją otworzyć, należy kliknąć przy niej na przycisk ‘Otwórz’.

Można będzie natomiast zrobić jej kopię, klikając na przycisk ‘Utwórz kopię/korektę’ i wprowadzić ewentualnie wprowadzić poprawki i przygotować do wysyłki jako korektę zeznania.

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję