W zakładce Moje formularze znajdziemy wszystkie wypełnione w programie e-pity Płatnika deklaracje PIT i inne według wybranych przez użytkownika kryteriów wyszukiwania, filtrowania, grupowania oraz sortowania.

Personalizacja zakładki Moje formularze

Korzystając z lewego menu, wyświetlamy zdefiniowane widoki listy e-Deklaracji i dokumentów przygotowanych do elektronicznego dostarczania do pracowników.

W zakładce Moje Formularze można filtrować wystawione deklaracje według wielu dostępnych filtrów – widoków. Filtry można samodzielnie zmieniać wybierając parametry, które chcemy, aby były widoczne.

Po wyborze odpowiednich filtrów chcąc zapisać w programie ustawiony przez nas widok w oknie Moje Formularze, należy kliknąć w przycisk "Zapisz ten widok".

Pojawi się okno, w którym można podać dowolną nazwę i dodatkowe parametry zapisywanego przez nas widoku okna.

Po zapisaniu widoku okna, w lewym menu pojawi się dodatkowa opcja ‘Moje widoki’.

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję